Sigma Sigmapearl Clean Matt
Sigma Sigmapearl Clean Matt is een watergedragen, matte muurverf met uitstekende reinigbaarheid. Deze binnenmuurverf is speciaal ontwikkeld voor ruimtes waar hygiëne en onderhoudsgemak belangrijk zijn. Dankzij de geavanceerde Clean Technology hecht vuil zich minder snel aan het oppervlak en is de verf eenvoudig schoon te maken, zonder zichtbare glansplekken.
Belangrijkste kenmerken
- Matte muurverf op basis van acrylaatdispersie
- Clean Technology: vuilafstotend en goed reinigbaar
- Uitzonderlijk schrobvast (klasse 1 volgens EN 13300)
- Geen glansplekken na reinigen
- Reukarm en eenvoudig aan te brengen
Waar gebruik ik Sigma Sigmapearl Clean Matt voor?
Deze muurverf is ideaal voor binnenmuren en plafonds in ruimtes die intensief gebruikt worden, zoals woonkamers, keukens, gangen, kantoren, zorginstellingen en scholen. De verf zorgt voor een strak, mat eindresultaat dat lang mooi blijft – ook bij regelmatig schoonmaken.
Waarom kiezen voor deze muurverf?
Met de Sigmapearl Clean Matt combineer je een hoogwaardige uitstraling met praktisch onderhoudsgemak. De verf is bestand tegen veelvuldig reinigen zonder glans- of kleurverlies, waardoor je muren er altijd verzorgd blijven uitzien. Dat maakt het een duurzame keuze voor drukbezochte ruimtes.
Hoe breng ik deze verf aan?
Nieuw of onbehandeld stucwerk:
- Reinigen: Verwijder stof en vuil van de ondergrond
- Voorstrijken: Gebruik een primer zoals Sigma WallPrim
- Schilderen: Breng 1 à 2 lagen aan met een roller of blokkwast
Bestaande muren:
- Reinigen en schuren: Zorg voor een schone, matte ondergrond
- Schilderen: Werk af met 1 à 2 lagen voor een egaal resultaat
Waarmee breng ik deze verf aan?
Gebruik voor een gladde, streeploze afwerking een Anza Micmex Roller. Voor hoeken en lastig bereikbare plekken is een Staalmeester Pro-Hybrid kwast ideaal. Grote vlakken werk je snel en gelijkmatig af met een Flocx blokkwast.
Plus- en minpunten
Pluspunten
- Goed reinigbaar zonder glansplekken
- Slijtvast en duurzaam
- Strak, mat eindresultaat
- Reukarm en prettig te verwerken
Minpunt
Extra tips
- Droogtijd: Stofdroog na ca. 1 uur, overschilderbaar na ca. 6 uur bij 23°C en 50% R.V.
- Rendement: Theoretisch 10–12 m² per liter, afhankelijk van de ondergrond
- Reiniging gereedschap: Reinig rollers en kwasten direct met water